Franšízový koncept TAB Board

Úspešný koncept

Staňte sa majiteľom silnej, progresívnej franšízy s dobrými výsledkami a podnikajte so silným partnerom za chrbtom!

Chcete využiť svojho nadšenia pre podnikanie a cenných skúseností na vybudovanie vlastného biznisu a stať sa regionálnym riaditeľom TAB Board?

Je vaším cieľom pomáhať ostatným podnikateľom vo vašom regióne k lepšej produktivite, ziskovosti a sebarealizácii?

 

 Ak ste na tieto otázky odpovedali kladne, je pre vás Franšíza TAB tou správnou voľbou.

The Alternative Board® (TAB Board) je významná celosvetová organizácia, ktorá ponúka zaujímavé obchodné príležitosti. Organizujeme podnikateľské poradné boardy a poskytujeme koučing vlastníkom firiem. Franšízový obchodný model TAB vám dáva možnosť splniť si svoje životné sny.

Založením vlastnej firmy využijete naplno svojich skúseností a pomôžete miestnym firmám k rastu a väčším ziskom.

Ako majiteľ franšízy TAB budete:

 

  • Podporovať rozvoj podnikateľov v regióne.

    Prostredníctvom praktických rád, skúseností a znalostí zdieľaných v boarde prinesiete podnikateľom reálne výhody, vďaka ktorým sa môžu sústrediť na to, čo je pre ich firmu naozaj dôležité. O pozitívnej zmene, ktorú dosiahnete poskytovaním podnikateľského koučingu, organizovaním zasadnutí boardov a ponukou obchodného poradenstva, budú čoskoro vedieť všetci podnikatelia vo vašom regióne.

 

  • Raz mesačne vo svojom regióne organizovať zasadnutia majiteľov alebo výkonných riaditeľov miestnych súkromných firiem.

    Títo podnikatelia pôsobiaci v rôznych odvetviach sa budú stretávať v dôvernej a tvorivej atmosfére, aby spoločne riešili problémy a posudzovali možnosti, ktoré trh prináša ich vzájomne si nekonkurujúcim podnikom. Okrem diskusií o problémoch a hľadanie nových príležitostí na zvýšenie produktivity a ziskovosti vedú zasadnutia boardu podnikateľov k väčšej zodpovednosti za výsledky.

 

  • Poskytovať podnikateľom osobný koučing po zasadnutí TAB Board

    V rámci koučingu budete využívať patentované nástroje a procesy TAB. Počas týchto individuálnych stretnutí (one-to-one) s členmi TAB Board budete analyzovať ich obchodnú činnosť a pomôžete im zostaviť osobný strategický plán, ktorý prispeje k splneniu ich profesijných a osobných cieľov.

 

Franšíza TAB vám dáva príležitosť prevádzkovať vlastnú poradenskú firmu, ktorá sa bude môcť oprieť o prvotriedny systém celosvetovej podpory TAB Board poskytovanej ľuďmi, ktorí majú dlhoročné praktické skúsenosti a poznajú výhody vlastníctva franšízy.