Prínosy členstva

Prínosy členstva

Dnešný turbulentné trh je charakterizovaný požiadavkou klientov na stále rastúci kvalitu služieb pri súčasne klesajúcich marží z ich realizácie aj stále silnejší konkurenciou v odbore alebo odvetví. Preto je podnikanie v turbulentnej dobe veľmi náročné.

Ako viesť zmeny vo firme, aby mohla byť stále konkurencieschopná a v ktorej oblasti je potrebné sa čo najviac zlepšiť alebo čo vlastne zmeniť?

Členstvo v TAB Board vám poskytne silnú podporu od ostatných členov – tiež majiteľov a lídrov firiem z nekonkurenčného prostredia.

Je overené, že mesačné stretávanie sa se skúsenými majiteľmi firiem vám prostredníctvom reálnych výsledkov mnohonásobne vráti vložené náklady. Zistíte, že čas, ktorý trávite s ostatnými členmi TAB alebo facilitatorom TAB, je veľmi výhodnou investíciou do vášho podnikania. Keď na boarde predložíte na diskusiu nejaký problém, otázku alebo príležitosť, ponúknu vám ostatní členovia skôr než teóriu, overené riešenia a praktické rady.

Či už hľadáte nové cesty pre zvýšenie obratu firmy alebo uvádzate na trh nový produkt, či sa snažíte lepšie vyvážiť svoj osobný a profesionálny život, začnite spolupracovať s TAB!