Čo je TAB Board?

TAB Board (The Alternative Board®)

 

Majitelia veľkých spoločností môžu pri strategickom riadení svojich firiem využívať skúsenosti svojho manažmentu a tiež členov predstavenstva. Takúto možnosť malé a stredné firmy vo väčšine prípadov nemajú a mnoho ich majiteľov sa stretáva s tým, že sú na väčšinu svojich zásadných rozhodnutí sami.

Dôvodom je fakt, že malí a strední podnikatelia si nemôžu dovoliť rozsiahlejší manažérsky tím. Hlavne preto, že je to finančne veľmi nákladná záležitosť.

Riešenie prináša koncept TAB Board, ktorý je určený týmto firmám a ich majiteľom.

Prostredníctvom tzv. Boardu, ktorý sa skladá z 5 až 8 stálych členov z radov nezávislých, ale skúsených podnikateľov, majiteľov firiem, vytvárame pre menšie a stredné firmy ono potrebné manažérske zázemie, vďaka ktorému je možné vyriešiť nielen zásadné stratégie a výzvy pre ich rozvoj, ale aj uľahčiť každodenné rozhodovanie. Členom TAB to prináša nielen ľahšie a jednoduchšie rozhodnutia pri vedení a rozvoji ich spoločnosti, ale vďaka nezávislej spätnej väzbe od ostatných podnikateľov v TAB Boarde aj úsporu v investíciách či nákladoch firmy.

Menej zlých rozhodnutí a overené riešenia z praxe skúsených podnikateľov je to, čo uľahčuje život členom TAB.

Ak sa aj vy nachádzate v podobnej situácii a potrebujete riešiť chod svojej firmy na vyššej manažérskej úrovni, kontaktujte nás. Radi s vami preberieme vaše výzvy a nájdeme riešenie v podnikateľských TAB Boardoch, ktoré vám uľahčia podnikanie.