Zasadnutia boardu

Malá či stredná firma zvyčajne nemá dostatok finančných zdrojov, aby si mohla najať špičkových manažérov do kľúčových pozícií vo svojej firme. Majiteľ firmy je tak veľmi často na svoje podnikanie sám, bez profesionálneho manažérskeho zázemia. Nemá sa s kým poradiť pri rozhodovaní o rôznych zmenách či opatreniach, ktoré musí urobiť v kľúčových oblastiach firmy.

Trápi tento problém aj vás? TAB prichádza s riešením!

Práve preto TAB pomáha našim členom – majiteľom zo stredných a menších firiem – tento nepriaznivý stav prekonať a vyriešiť.

V rámci služieb TAB pre vás organizujeme pravidelné mesačné zasadnutia Boardov, ktoré sú základom služby TAB. Každý Board sa skladá zo 6 až 10 skúsených majiteľov firiem a všetky zasadnutia boardov sú štruktúrovane vedená skúseným a certifikovaným facilitatorom TAB. Majitelia firiem tak na svojich Boardoch získavajú (od ostatných členov Boardu) praktické rady a overené riešenia z podnikateľskej praxe k svojim aktuálnym výzvam a problémom.

Zasadnutia TAB Boardov vám prinášajú vysokú pridanú hodnotu v tom, že tiež máte možnosť sa pravidelne radiť v tíme skúsených profesionálov, čo vám urýchli a uľahčí vaše podnikanie a vy tým získate náskok pred konkurenciou. Budete akčnejší a zefektívnite svoje podnikanie / chod svojej firmy a dosiahnete tak lepšie výsledky.